| mgtow a întrebat:

Masina pe benzina cu turbo porneste la 2º cheie daca las dupa prima esuare pornita sa se stinga toti martorii din bord si 4º cheie daca dau repede contact fara sa se stinga. Mai bine zis cheia se impinge pentru a produce contactul, de ce? Nu apar martori cu defecte in bord. Reprezentanta zice ca nu are nimic si e in regula (ori sunt prosti sau se fac pentru ca nu-i cred). In manual spune, daca nu porneste la prima cheie va porni la 2º. Masina cand se opreste pune in bord start-stop please restart engine...Zi faina la toti.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Masina pe benbzina porneste la prima cheie, simplu aia e tot.Alea care pornesc cum zici tu sunt junghiuri, rapane laughing alea deja nu le mai poti numi mamsini laughing
Spui ca nu apar lumini la bord, dar ca aia de la dealer is prosti? Daca nu iti apar lumini la bord, aia inseamna ca masina este ok, exact ce tiau spus tehnicienii aia la dealer.Aia nu se fac cas prosti, au raspuns la ce ai intrebat.Ca sa spuna cineva sigur si exact cum sta treaba, trebuie sa aiba masina la fata locului, asa doar dupa ce informatiindai tu, raspunsul ala este, masina e buna.

| mgtow explică (pentru relian):

A fost lasata la ei si vad ca nu i-a facut nimic