| savin a întrebat:

Masini la mana a doua din spania la 5000 euro ce ati sugera?

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Iti poti lua o Skoda Octavia, cu un an bun si kilometri bunicei. Un VW Golf4, care e bun si foarte fiabil dupa parerea mea.Sunt masini rezistente si care nu prea dezamagesc.Depinde si ce gusturi ai, dar eu ti-am recomandat ceva bun.Nu putem spune de VW Golf 4 ca nu e bun!

| sincer a răspuns:

5000 acolo 3000 inmatriculare total 8000

| mmihaieduard a răspuns:

Eu am luat un nissan primera 2005 din franta il am de un an si am fost foarte multumit, tot 5000 am dat,depinde si ce masina vrei si ce gasesti,tu decizi, eu nu ma omor dupa nemtesti cum spunea colegu, am avut golf 4, buna nu zic dar drumuri mai lungiiiii, ai sa vezi, toate ce trec de 2004 sunt masini bune, confortabile si nu omorate ca in tara, bafta

| Marte a răspuns:

Daca ai mai strange o mie de euro... ti-ai lua una noua din fabrica!tongue