| nllbia99 a întrebat:

Merita 9500€ pentru un bmw 525d 2.0 218 cp Xdrive 11. 2011 care are cutie automata, interior parțial piele, navigație normala, 157. 000km, carte service originala, iar mașina se afla in Germania la o persoana care ane nevoie de bani, merita sau nu?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai vezi si tu care sunt preturile.
Daca o cumperi de acolo, du-te la test in reprezentanta. Daca nu are carte service, nu cumpara asa ceva.
Iar daca e vorba de un samsar (sau roman) care are nevoie de bani, vezi-ti de treaba.

| Sarcopt a răspuns:

În primul rând ai grija la kilometraj și la cartea servis. După aia, vezi să nu fie daună totală. Până nu o vezi nu se știe dacă se merită sau nu. Baftă!

| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca are cutie automata si nu-s asa reusite. Daca era manual era diferit, multi km la banii aia.