| AlexiaGHT a întrebat:

Merită sa cumpăr un VW POLO 2005 cu 200.000 km in bord?

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Daca motorul merge bine, porneste bine atat la cald cat si la rece, daca nu scoate fum, daca nu e putrezita tabla, daca schimba usor vitezele, atunci cumpara-l.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa ce este verificat in prealabil la un service bun atat mecanic cat si pe diagnoza, cand verifici la un test de condus tu sau cineva mai experimentat, cand se dovedesc ca km sunt reali si ca cel care vinde nu e samsar, atunci da merita, daca nu, atunci nu merita sa cumperi toate jafurile ce altii le arunca ca nici la casat nu sunt primite.

Răspuns utilizator avertizat