| Zz_6280 a întrebat:

Merita sa imi achizitionez o masina de oras Aixam cu 2000euro?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu cred ca in 2000 de euro gasesti o masina mult mai buna decat un Aixam si mult mai fiabila. Aceea desii este micuta si de oras cu un consum mic nu are un motor fiabil si ce economisesti pe benzina va trebuii sa bagi in piese pe parcurs deci nu e nicaieri afacerea daca nu bagi chiar mai mult in piese. Mai bine iei ceva diesel SH si tot te tine mai mult!

| razzvan27 a răspuns:

Absolut deloc... happy

| Skypp3R a răspuns:

Frate cati ani ai?
Daca ai 16 mai bine strange inca 2 ani bani, si iti vei lua o masina foarte buna!
Bafta!winking

| undercover_4494 a răspuns:

Eu te indrum spre un Opel Corsa C

| Zz_6280 explică:

Ok ms mult