| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Mi s-a aprins martorul de bujii incandescente, ce fac? laughing)

Mai merg din cand in cand cu un Opel Vivaro al unui prieten care e plecat din tara(mi l-a lasat sa nu stea degeaba). Motorul e 1.9...

Am plecat de pe loc, nu era nimic in bord, apoi cand sa-i dau a 4-a nu mai avea pic de putere, i-am dat a 3-a iar, nu mai treceam de 60 km/h, intre timp am observat ca s-a aprins acest martor...

Am oprit-o, am pornit-o iar, a mers bine, nu s-a mai aprins, dar ziua urmatoare iar a facut asa.

O duc in service, dar credeti ca e ceva grav?

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, releul sau fisele,