| halflife a întrebat:

Miati putea spune niste siteuri de unde mia-as pute lua un minicross de 85 cc cu vreo 3000 lei sau niste locuri dar sa fie second hand.

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La banii astia gasesti decat ceva gen Lincin care este made in China si nu il recomand deoarece in timp vei avea probleme. Daca vrei ceva mai ok incearca sa strangi macar 1200-1300 de euro! Imi pare rau pentru tine dar la 3000 de lei poti incerca un scuter si nimic mai mult care sa nu mai ceara bani ulterior decat de benzina si consumabile!