| Roby67 a întrebat:

Mobra (motoreta) se mai fabrica?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai fabrica de mult timp.

| lala178 a răspuns:

Sincer nu stiu daca mai se fabrica, dar imi aduc aminte ca bunicul meu avea una si tare imi mai placea sa ma prefac ca o conduclaughing)
Cred ca o mai are si acum pe undeva, evident in paraginabig grin

| zerozero a răspuns:

Nu se mai fabrica de prin anii 90. http://ro.wikipedia.org/wiki/Mobra

| Petronela a răspuns:

Din pacate nu se mai fabrica de mult, cam din anii'90

| gabriela a răspuns:

Nu se mai fabrica, din pacate! Sunt convinsa ca este o greseala.ar merge ca Loganul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca toate sculele de marca o poti face la comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai vazut pe strazi nici macar mobre vechi, deci banuiasc ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai fabrica straight facedar pacat ...erau cele mai tari motorete am avut una modificata:X si apoi am avut un kart cu motor de mobra care mergea tun:X...pacat au fost niste motoare trasnet