| Eusebiu024 a întrebat:

Navigația de la Audi A6 an 2005 imi porneste destul de greu, dupa cateva zeci de secunde din momentul in care deblochez masina, e normal sa se intample asa sau are o problema? Nu ar trebui sa porneasca in momentul in care bag cheia? Si daca e o problema cum pot sa o rezolv?

1 răspuns:
| AnimeLuverBoi a răspuns:

Nu,nu ar trebui sa porneasca din momentul in care bagi cheia in contact.Asa se intampla si cu masina tatei. A dus.o la reparat si de fapt este normal. Sper ca am fost de ajutor.