| timisoara a întrebat:

Neata! Stie cineva cum pot sa aprind farurile de ceata la VWsharan 2001. Imi este cam rusine cu intrebarea dar nu le-am gasit cum sa le aprind.

Răspuns Câştigător
| Fleshys a răspuns:

Ai incercat sa tragi de comutatourl de unde aprinzi farurile?

| timisoara explică (pentru Fleshys):

Sa trag de el? eu am incercat sa-l apas...Dar nu merge nici cu trasu sau inpinsu...asta e.

| Fleshys a răspuns (pentru timisoara):

Merge 100% daca tragi de comutator, intai trebuie sa intorci de el sa aprinzi farurile si tragi de el si se aprind

9 răspunsuri:
| timisoara explică (pentru anonim_4396):

Am incercat dar nu se deschide pagina, da eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://rapid4me.com/? q=haynes+vw+sharan+2001+manual

| timisoara explică (pentru anonim_4396):

Ma nici asta nu merge.Tu ai reusit sa accesezi pagina? Daca da spune-mi cum sa fac sa la aprind. Oricum mersi ca ai incercat.

| lastOne a răspuns:

Nu scrie in manual?

| timisoara explică (pentru lastOne):

Eu am luat-o din Germania la mana a 2.

| Fleshys a răspuns:

100% sigur se aprind daca tragi de comutator, il intorci sa aprinzi farurile si tragi de el