| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

Nu am încă 18 ani laughing dar ce ați alege să cumpăr la acea vârstă (sau mai mare)? BMW M4 2017, C63s AMG Coupe sau Audi RS6 C8? Sunt mașinile mele preferate și nu știu ce să aleg la o vârstă de adult.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Dacă vrei una din acele autoturisme i-ați un loc de veci prima dată. Chiar atât de inconștient poți fi încât să crezi că vei putea stăpâni astfel de bolizi?
După ce vei lua carnetul auto, mergi la Școala de perfecționare a lui Titi Aur mai întâi, începe întâi cu un Logan pe care să îl rupi la propriu forțând la maxim mașina. Apoi treci pe alte modele din ce în ce mai puternice.
Trezește-te la realitate!

| nuamabsolutnicioidee explică (pentru romeo78):

Sunt treaz la realitate. Trebuie să recunosc, sunt prea mic pentru a-mi lua mașini. Mai am vreo 5 ani până iau permisul, dar acele 3 mașini sunt preferatele mele. Sunt ele cam rapide, dar nu mă puteam decide care să mi-o iau la o vârstă mai mare de 18 ani.

| romeo78 a răspuns (pentru nuamabsolutnicioidee):

Peste 5 ani acele vehicule vor fi istorie.
Plus peste 5 ani vor fi electrificate, inclusiv versiunile sport.
Doar visează.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand am inceput soferia aveam masina parintilor. Si daca aveam bmw nu saream limita de viteza. Mercedes e urat - audi nu da talia dar bmw sta prost la design bord invechit unde apar acurile de viteza si rpm. piesele de proasta calitate made in china. O japoneza sport gen lexus sau toyota GT86 ar fi perfecta pentru fiabilitate si durabilitate.

| Panamax a răspuns:

Depinde de cati bani o sa ai in acel moment.
Sau poti sa faci un credit pe 130 de ani si iti cumperi un RS6

| BuLaNNNeL a răspuns:

Prima data ia-ti permisul.

| eanadandre a răspuns:

Audi RS6 C8 mai frumos, nu mi-au plăcut niciodată BMW-urile.Le văd numai la cocalari

| Squads56 a răspuns:

Audi rs6