| AnakinSW a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon J5 2017 si nu stiu ce culoare sa aleg, voi ce ati alege? Black sau Gold?

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Gold ca e mult mai bine si daca e la acelasi pret si mai bine.

| siriusblack98 a răspuns:

Sal TPU! Vreau sa mananc ciocolata si nu stiu daca sa mananc neagra sau alba.Voi ce ati alege? Fix asa este intrebarea ta.Alege ce iti place tie nu ce ii place altuia deoarece parerile sunt impartite.E ca aia cu ''Apple-iphone sau Samsung?''

| AnakinSW explică (pentru siriusblack98):

Stiu ca gusturile nu se discuta. Asta e intrebarea, n-ai ce sa ii faci. O sa aiba la raspunsuri cu gramada.

| Nevroza a răspuns:

Black deoarece negru se asorteaza cu orice.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Eu zic gold

| pisicutaadorabila a răspuns:

Eu sincer as alege Black, mi se pare ca arata mai bine telefonul.

| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Eu as cumpara gold

| Emmaev17 a răspuns:

Gold, sigur?

| Brandusha26 a răspuns:

Gold