| PT_Andrei_1997 a întrebat:

Nu le am cu tuning u.Dar sunt curios care e diferenta dintre o toba sport de 600 lei si una "universală" de 200 lei
http://www.wrt-parts.ro/......produs.php
Si una oarecare sport undeva la 200; 300lei

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Diferenta cea mai mare este pretul. Urmatoarea diferenta este sunetul.
Nu stiu pe ce masina ai vrea sa o montezi, dar din punct de vedere al performantelor rezultatele vor fi spre zero, cu un castig de sunet mai "sportiv".
Sfatul meu, este sa cauti o toba calitatativa din inox, sau cu un tratament anticoroziv cat mai bun, astfel nu vei avea batai de cap cu rugina!