| Alojzy a întrebat:

Nu stiti cumva care sunt intrebarile de la testul acela care se da pentru atestatul de taximetristi? Imi puteti spune si raspunsurile, va rog? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Daca te duci la centrul care organizeaza examenul vei primi o carticica cu intrebari si exemple, insa acestea sunt destul de simple. Poti lua examenul doar pe cultura generala, eu l-am luat asa cu ani in urma. Presupun ca s-au mai schimbat lucrurile, insa nu trebuie sa fie foarte greu.

| Zapkitu a răspuns:

Intrebarile se schimba. In ori ce caz sunt legate de locuri, intrebari rutiere etc. BAFTA!

| Oviiyy a răspuns:

Mars ma de aici cacarezule, pune mana si invata lasa raspunsurile in avans, tu de ce te mai duci acolo daca stii rasp. mars de aici pufarezule