| Exxtremus a întrebat:

BunahappyInainte vedeam care sunt intrebarile sau raspunsurile sterse de admin, si acum nu stiu unde se gasesc. Imi puteti spune unde?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Da, ai dreptate, se pare ca nici la mine nu apare acum.

12 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Chiar daca sectiunea nu apare in contul tau, poti intotdeauna sa verifici postarile sterse de admin de aici: http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Alexandra - TPU

| Exxtremus explică (pentru TPU.ro):

Nu am nimic, deci binebig grin

| Esperança a răspuns:

Nu apare tot timpul.
Trebuie să te reloghezi ca să îți apară.
Până atunci poți intra pe link-ul acesta http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

| Exxtremus explică (pentru Esperança):

Ok

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Imi pare rau ca ti-am dat funda la raspunsul ista trebuia la ilalalt scuzesad Nu ai pentru ce meriti funda!

| Reek54 a răspuns (pentru Exxtremus):

Nici-o problema, apreciez.

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Scuze nu am fost atentsadIi multumesc ca nu te-ai suparat nu imi place sa supar pe cineva.

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Reek, imi dai accept la cererea mea de prietenie te rog?happy

| Reek54 a răspuns (pentru Esperança):

Da, ai dreptate, se pare ca nici la mine nu apare acum.

| Reek54 a răspuns:

In stanga, sub Notificari, ai acele categorii pentru contul tau, sub "Prieteni" gasesti "Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin".

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Nu imi apare.
Uitat-e

Logat ca Mortexx10
8388 puncte (8679 in ultimele 7 zile)
Oracolul TPU!
Vizualizare profil
Playlist-ul meu!
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Trimite felicitari
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Raspunsuri primite
Intrebari favorite
Prieteni
Personalizare continut
Utilizatori Ignorati
Notificari
Logout

Asa imi aparecrying

| Reek54 a răspuns (pentru Exxtremus):

Probabil pentru ca nu ai intrebari sau raspunsuri sterse de admini.

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Atunci binelaughing