| CuppiDoon a întrebat:

O motocicleta "APRILIA RS 49cc" are viteze?

7 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut.DA Aprilia rs49 are viteza. Cred ca 5 nu imi mai aduc aminte. Oricum am mers cu o astfel de motocicleta. dar mai bine fa A1 si ia-ti un rs 125 pentru ca e altceva si merge mai bien trage mai bine. IA-l ca pe un sfat happy
Succes.
Ciaohappy

| silvester13051996 a răspuns:

Depinde ce model acel cu aspect de motocicleta are vitezi 3 la numar ajunge undeva la 120kmh

| frumuselu90 a răspuns:

Dar dc nu iei ceva mai mare? Mai alea Aprilia49 RS iti spun din proprie experienta ca nu e de nici o treaba. Si da are viteze

| drifter_5260 a răspuns:

Nup.

| Strumf a răspuns:

Nu sunt expert, dar nu cred ca exista motor de 49cmc cu cutie de viteze manuala.

| mady8055_9212 a răspuns:

Buna! da, are viteze pentru ca stiu deoarece si eu am acest model de scuter, motocicleta

| adytzu_2712 a răspuns:

Ba da e motocicleta de 9 cmc si are 3 viteze am vazut iopwinking dap exista