| verbal a întrebat:

O parere intre 2 masini la mana a2
1.volvo 460 pretul este de 500euro
-nu cunost nimic despre capacitatea masini si doar ca este in stare buna si functioneaza bine
2. Dacia Solenta pret > 500euro
-Capacitate 1.9 Disel
-2004 an fabricatie
-15000km rulaj
Daca cunoaste cineva bubele intalnita la volvo460 si la Solenta si la ce ar tr sa ma uit in special?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? te gandesti sa cumperi o masina cu 500 euro? si sa mai dai inca 1000 pe taxe? si apoi sa ramai cu ea in drum?

| BJK1903 a răspuns:

Eu zic sa ei un Matiz, este din 2003-2004, si costa in jur a 500 E. Asta este parerea mea, decat sa ei o masina care e vai de capul ei.

| verbal explică (pentru BJK1903):

Masina nu este pentru mine si este doar pentru o cunostinta care vrea o masina la urgenta si nu dispune de foarte multi bani