| huan a întrebat:

Se merita sa dau 2000€ pe o Dacia Solenta (diesel) din 2004? As dori si cateva comentarii. Multumesc.

10 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Daca are AC si faci peste 20. 000Km/an, e ok.

| cossmy a răspuns:

Hmm...mai jongleaza cu omu macar pana pe la 1500. Da intr'adevar depinde de stare(ingrijita, fara accidente, fara defecte), nr de km si optiunihappy

| BassHunter13 a răspuns:

Apropo nu asculta tu de Lulu si pupu ca nu are rost! In primul rand masina ii an bun +diesel de 1, 9 din cate stiu! Daca masina ii ingrijita nu cred ca are mai mult de 60000 de km!
Si NONAME apropo 80mii km nu sunt multilaughinglaughing la o masina de 7 ani si DIESEL! Conteaza motorul cum merge si culoare! dar se merita sa dai pe ea 1800e hai maxim 2000e pentru ca ii masina din 2004 Diesel! si Solenta ii mai frumoasa ca Loganu(parerea mea)Bafta!

| clauss a răspuns:

Si da si nu, asa cum au zis cei din naintea mea, depinde cum arata, daca a avut accidente, km la bord, avantajul e ca solenza au fost cele mai reusite masini dacia si gasesti piese la ele repede

Răspuns utilizator avertizat
| tyty_1709 a răspuns:

Da

| SergiuM a răspuns:

Depinde cum arata interior-exterior si de km pe care i are la bord, daca are peste 80 de mii nu prea se merita.Conteaza f mult daca a fost intretinutawinking

| lulu_8735 a răspuns:

Eu cred ca nu

| St3phy a răspuns:

Farte cu 2000 de euro iti iei de la bulgari un opel vectra 2.0 16v de moare lumea sau un bmw benzinar 3.0 de rupe cu tot cu inmatriculare

| Ludacriss a răspuns:

Nu se merita. a luat fratele meu masina opel vectrab 2000 16v cu 2500 de la bulgari, inscris + reparatii l-a dus la 3000
treaba ta, faci ce vrei. funda?happy