| Țoglă a întrebat:

Oglinzile mașinilor care se închid electric pot fi trase și manual?

De exemplu în trafic dacă dau cu oglinda de ceva, se va rabata în coliziune sau va rămâne rigidă fiind numai cu acționare electrică?
Nu vorbesc de reglarea oglinzii ci de închiderea ei, a nu se înțelege greșit.

Mulțumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Țoglă explică:

Să fiu mai explicit, mă uit după Skoda octavia an
2016+ și chiar mă întrebam dacă este așa la ea ori la orice altă mașină

| AmandinaDragan a răspuns:

Si la mine la Tesla se pliaza automat daca ''simte'' o cat de mica opozitie.