| N0H4CK a întrebat:

Am o problema la mașina (Opel Vectra c 2005). Nu mai merge închiderea centralizata. Adica, practic, nu merge nici din telecomanda nici din cheie (manual)
Daca închid mașina pe dinafară, așa rămâne laughing. Trebuie să mă bag prin portbagaj( fiind defect, nu se închide)
Cata costa o astfel de reparatie? Macar să meargă închiderea din cheie.

1 răspuns:
| Zecheru_Alexandru_1991 a răspuns:

Salut vezi ca undeva pe masina ai mecanismul pentru centralizare si poate a iesit un fir cv daca nu atunci a inghetat.