| imihaistoian a întrebat:

Opel Astra din 2001 pe benzina sau Logan 1 6 Mpi pe benzina din 2005, prima cu abs a doua fara pe care ai alege sa o cumperi la mana a doua?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai da si tu mai multe deltalii, nr km, dotari etc

oricum as merge pe astra.

| sebysebyca a răspuns:

Ce-s cu ele? pentru programul rabla? nu, nu avem nevoie, noi ne plimbam cu ozn-ul!

| armanu a răspuns:

Astra, logic. Deja abs-ul e un mare atuu ( mai mult decat atat, nu e Dacia )!

| RoDominikaNo a răspuns:

Bineinteles ca sti raspunsul meu.
Nici nu as sta pe ganduri sa aleg intre ele, Astra bineinteles fiind o masina nemteasca si de alfel nu o dacie...si asta spune multe! Bafta