| Marck94 a întrebat:

Pareri despre Audi A3 limuzina?happy

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca vrei o limuzina de la audi uita-te pe la a6, a8, alea sunt adevaratele limuzine de la audiwinking din punctul meu de vedere a3-ul este mai mult o masina incadrata la categoria medie, mai mult o masina de oras, una micuta dar nici chiar foarte. Daca a3 ar fi limuzina atunci rolls royce, maybach, unele cadillac-uri si altele, ce mai sunt? sau pot sa spun de cele comune pe la noi cum ar fi mercedes S class, E class, audi A8, vw phaeton, bmw seria 7, volvo s80, astea ce mai sunt? Audi a3 este o masina foarte buna dar din pacate nu o poti baga printre limuzine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RB26DETT):

Prin "limuzina" se referea la caroserie, echivalent cu "sedan".