| king5151 a întrebat:

Pareri audi a6 2.0? 2008

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prea multa caroserie, prea putin motor.
Caroseria e misto, probleme de fiabilitate nu am vazut.

| Wr3nch a răspuns:

Parerea mea e ca nu inteleg de ce ti-ai lua un harb de 14 ani doar ca sa pai smecher ca ai Audi, BMW sau alta firma si dupa bagi mii de lei in reparatii si piese ca sa strica nu stiu ce in fiecare luna.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Eu zic ca e o greseala sa cumperi o masina asa veche de lux. Poate azi costa mai putin de 5000 euro ( nu m-am interesat exact de preturi) dar piesele o ramas tot scumpe. Asta si faptul ca se stie ca 2.0 TDI euro 4 nu e un motor prea ok pe A6 si e si cam chinuit pe asa caroserie. Personal in bugetul de A6 as cauta ceva euro 5 si mai nou ( sugerez Seat Exeo, VW Passat 2010-2011). Si evident cu km putini.

| SamsungElectronics a răspuns:

E frumos modelul, dar problema este că este cam vechi și în ziua de astăzi nu se mai prea merită.