| xRaffy a întrebat:

Păreri Ford mustang 2.3 la 15.000 euro din Germania. Credeți că merită?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu... prea multi km mai bine din uk cu putini km si model mai nou in banii aia

| siriusblack98 a răspuns:

Sa-l aduci pe ''soselele'' de la noi si sa mergi in coloana cu el cu treapta 1 si 2 in cea mai mare parte a timpului?! As zice pas.

| romeo78 a răspuns:

2,3 litri e motor în 4 cilindri de la Ford Mondeo, cu turbo.
Dacă are punte spate rigidă, e instabil. Dacă are punte independentă e mai bine.
Oricum, a fost model entry level.
Iar, piese de schimb, se găsesc, deoarece multe componente sunt adaptate de la modelele din concern.

| NotNamed a răspuns:

Verificai numarul de serie. Sa nu vina la pachet cu un accident sau km dati inapoi