| anonim_4396 a întrebat:

Pareri scoala de soferi "Teo" Bucuresti? A facut-o cineva recent? Si unde sunt sediile (m-ar interesa daca pot sa fac in zona bucurestii noi)?

2 răspunsuri:
| critikl a răspuns:

Exista site...ai acolo toate dedaliile, ai preferat sa scrii ditamai intrebarea cand puteai scrie pe Google ''scoala de soferi TEO'' si afleai mult mai repede si nu mai asteptai nici dupe raspunsuri :( daca ti-e lene sa scrii atata ia da un clik aici. http://www.vreaupermis.ro/

| Bianca996 a răspuns (pentru critikl):

Am pus intrebarea in mare parte pentru parerile altora despre aceasta scoala, iar lucrul asta nu cred ca se poate gasi pe site. Iti dai seama ca am intrat pe site-ul lor pentru a ma documenta, dar vreau niste opinii personale de la cineva care a si facut scoalawinking