| bogdytzu a întrebat:

Pe ce masina as putea face scoala din urmatoarelebig grinaewoo cielo, Dacia Logan, Seat Ibiza, Seat Cordoba? care e cea mai buna la condus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seat ibiza pentru ca poti sa o ti cat vrei si merge bine volanul cutia de viteze nu e greu de schimbat dar si dacia logan poate fii buna de inceput pentru ca este ieftina dar merge si binebig grin Funda daca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate masinile sunt bune numai ca au diverse modele ca sa faca mai multi bani, bagate pe logan si nu ai de ce sa-ti faci probleme doar are aceleasi pedale si viteze.

| AlexCrb a răspuns:

Preferabil una Diesel. Cel mai usor e sa faci scoala pe Diesel. happy Prea putin conteaza modelul, important e sa mearga masina bine.

| slalomprintrecretini a răspuns:

Baga-te pe o ibiza e mai fiabila si e mai usoara la cutia de viteze.

| bobo_1327 a răspuns:

Seat Cordoba sunt sigur de asta pentru ca a facut un pr scoala pe cordoba si erea foarte multumit de masina