| George_Stefan_1991 a întrebat:

Pentru a inmatricula o masina SH imi trebuie copie CI vanzator? sau este de ajuns contractul de vanzare cumparare?
va multumesc,

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la vanzator ai nevoie doar de fiscal, de contractul de v-c si actele masinii

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai nevoie de copia CI de la vanzator, doar contractul de vanzare-cumparare, actele masinii, adeverinta de la ANAF si certificatul de atestare fiscala.

| OldSoul a răspuns:

Din cate stiu eu ai nevoie, sau cel putin pentru numere rosii, desi pare ciudat difera de la judet la judet.