| JohnnyR0 a întrebat:

Playerul meu, un Blaupunkt TravelPilot DX-R 52 nu recunoaste cd. Scrie "cd read error". Mentionez ca nu ar trebui sa fie de la muzica pusa pe el pentru ca am pus trackuri.

1 răspuns:
| InteractiV a răspuns:

Incearca cu un alt CD sa vezi daca primesti aceeasi eroare, daca primesti aceeasi eroare inseamna ca e o problema de la Player, deconecteaza putin mufa principala si lasa l in repaus cateva momente, apoi reconecteaza mufa, daca nici asa nu isi revine, e probabil sa fie o problema mai grava si trebuie desfacut sa vezi ce si cum, spor.