| DaReK a întrebat:

Pot sa conduc atv-ul acesta fara permis? http://olx.ro/......2Zr7B.html promoted

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

NU, nici macar ca moped(sub 50 cm³), si pentru acesta ai nevoie de permis.Succes!

| DaReK explică (pentru daassh):

Ala zice ca se poate conduca si fara permis...

| daassh a răspuns (pentru DaReK):

Si tu poti spune ca esti super erou si ca salvezi omenii, asta nu inseamna ca o sa te creada toata lumea, o sa te creada doar cei ce sunt necunoscatori, prostuti, etc ca exemplu, copiii.
Asa ca nu mai crede in povesti de adormit copiii si pune mana pe legislatie.Succes!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai voie sa conduci nicun vehicul cu motor fara permis de conducere