| xXxpiTikkuxXx a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un ATV si as vrea sa stiu daca trebuie sa il inmatriculez.
ATV-ul :http://mercador.ro/oferta/atv-hummer-rz3-125cmc-IDWlf9.h tml#3b9260a1d7

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Are 125 cm, il inregistrezi la primarie.dar tot trebuie sa-l duci la RAR sa-i faci ITP-ul.

| FCSB24 a răspuns:

Da...normal daca depaseste 49CC trebuie inmatriculat...Al tau este de 125cc, dar poti sa il inmatriculezi la primarie si platesti un anumit impozit pe an. putin