| MarisRadu91 a întrebat:

Pot sa-mi pun numere preferentiale cu alt judet decat cel unde stau?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu! Decat daca imatriculezi masina in alt judecat decat cel in care locuiesti dar trebuie sa stai cu chirie la cineva sau cel putin sa faci un contract de inchiriere chiar daca nu stai acolo, sa iti pui viza de flotant pe buletin pe baza contractului de inchiriere si dupa aia sa iti imatriculezi masina in judetul in care ai facut contractul de inchiriere si unde ai viza de flotant dar... nu prea vad rostul fiindca este cheltuiala cu vreo 500 de lei mai scumpa si mult mai mult de umblat!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Logic ca nu...

| puca a răspuns:

Nu se poate, masina se inmatriculeaza la adresa din buletin si nici cu viza de flotant nu merge

| KidaMaria a răspuns:

Da ...cum vrei tu