| NuConteazaShinee a întrebat:

Oare se mai gasesc numere de imatriculare preferentiale cu :
AG .11.VIC,Wic?

Răspuns Câştigător
| Rebe_6259 a răspuns:

Da. Dar cand vei merge acolo in sediul ala pentru a matricula masina iti va spune. Si daca cineva va vrea sa cedeze in favoarea ta pentru o suma de bani mai frumusica. Dar eu zic ca sigur mai este... Acum lumea e saraca. Si zbarcita si nu ar mai fi dat niste bani in plus pentru asi alege. happy Succes!

1 răspuns:
| Rebe_6259 a răspuns:

Zgarcita* Nu zbarcita rolling on the floor rolling on the floor Din greseala rolling on the floor