| Adrian4445 a întrebat:

Pot să obțin permis de conducere în România dacă văd parțial cu ochiul drept din naștere iar cu celălalt perfect?

Răspuns Câştigător
| StefanDrg a răspuns:

Depinde cand faci analizele medicale pentru permis, ce decide doctorul de acolo, din pacate esti la mana lui

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inainte de toate, pentru a sti daca poti sau nu, mergi la un oftalmolog care elibereaza fise pentru permis, si roaga-l sa faceti testul 100% corect, sa vedeti daca esti apt sau nu.
Eu stiu ca se poate trece cu mici defecte.