| anaana2323242 a întrebat:

Pot sa pun anvelope 175 80 r14 pe fata la ww golf 3 variant[breack] si pe spate am 185 65 r 14?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu fiindca daca te uiti in talon ai anumite dimensiuni de anvelope pe care le poti utiliza! Cele mentionate de tine nu se incadreaza in standarde! Poti sa te interesezi daca ti le omologheaza si daca da atunci le schimbi si te duci cu ele la omologare si un kg de ciocolata cel putin bine inteles ca esti in Romania!