| anonim_4396 a întrebat:

Pot sau are rost sa fac contestatie la traseul pentru scoala de soferi daca pe foaie mi-a pus o ora diferita decat ora la care am dat? laughing)Bineinteles ca l-am picat, dar intreb

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu asta, dimpotriva, poti sa enervezi examinatorii.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa faci si 2 contestati, ca oricum nu rezolvi nimic, doa ii enervezi pe politisti si te vor pica si a doua oara.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ti s-a explicat ca sunt aglomearti si din cauza unora care nu stiu sa sofeze si fac greseli multiple in trafic, ajung inapoi la sediu mult mai tarziu decat este planificat si de aici apar diferentele de programari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți pierzi timpul aiurea cu treburi din astea

| CIaudiu a răspuns:

Despre ce diferenta vorbim?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greseala lui e o picătură de strop de ploaie într-un ocean în comparație cu ce ai greșit tu la examen! Dar poți, sa mai dai odată examenul!?