| yonutmaf a întrebat:

Buna TPU am o problema cu scoala de soferi am picat de 2 ori traseul ce sfaturi imi dati?
Se merita sa dau spaga cum credeti ca este mai bine?
imi este frica ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

De zis, da. De pus in practica, nu prea! Ar trebui sa iei mai in serios treaba. Asta daca nu mai vrei sa folosesti transportul in comun.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti in stare sa iei examenu mai ia ore de condus sau foloseste autobuzul. De ce vrei sa devii un criminal pe sosele cu spaga ta?

| Florentina9210 a răspuns:

Sa dai spaga? ma omule, cu spaga ajungi sa iei viata unui pieton!
Ce iti recomand eu? sa pui mana sa inveti semnele si sa mergi cum trebuie!

| yonutmaf explică (pentru Florentina9210):

Mda asa ziceam si eu happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru yonutmaf):

De zis, da. De pus in practica, nu prea! Ar trebui sa iei mai in serios treaba. Asta daca nu mai vrei sa folosesti transportul in comun.

| UnBroken2016 a răspuns:

Sunt deja multi care calca oameni pentru ca habar nu au sa conduca. Nu fa si tu prostia asta.