| MihaiMarian2004 a întrebat:

Poti conduce o Honda cb 500 cu categoria A2?

Răspuns Câştigător
| DIGIT4L a răspuns:

Da.
Uite aici : http://pemotoare.ro/honda-cb-500-exista-ieftin-si-bun/
"Din 2013, în oferta Honda se găsesc trei declinări interesante ale seriei CB500. Există un naked (CB500F), o sportivă (CBR500R) și un model cu influențe adventure (CB500X). Toate împart același motor de 471 cmc, cu doi cilindri și patru supape pe cilindru ce scoate maximul puterii permis pentru categoria A2: 47 de cai."

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Dupa varsta vad ca esti doar un copil cu fumuri in cap.Ai habar ce 499cc?

| MihaiMarian2004 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Poza e de acum 5 ani...