| ronaldo16 a întrebat:

Poti sa dai scoala de soferi cu propria masina?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu poti, nu suntem in SUA. Aici examenul trebuie sa il dai pe o masina omologata de scoala de soferi cu comenzi duble.

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Nici in state nu se da cu masina personala, crezi ca examinatorii de acolo au baza in mucosii de 16 ani care da examenul pe o masina fara dubla comanda? laughing Si asa e exagerat sa ai permis asa devreme acolo dar na

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Normal ca nu poti, ai nevoie de o masina cu comenzi duble...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, e mai rau de cei care n-au; daca tata-tau e instructor logic, in rest nu se merita investitia sa pui dubla comanda pe masina