| Luci88 a întrebat:

Problema cu telecomanda de deschidere a masinii, i-am schimbat bateria si tot nu merge! imi puteti spune ce ar putea sa aiba? am incercat cu amandoua chei si nici una nu merge! tot felul de baterii si nimica! sa fie ceva electric? Funda:*

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Probabil emitatorul care intoarce semnalul este terminat, te poti duce la un electrician auto bun si se rezolva, oricum nu este scumpa nici o inchidere centralizata noua, in jur de 100 de lei, dar cred ca se poate face si cea veche. O alta varianta ar fi un scurt care se rezolva mai usor daca asta ar fi problema!