| diNNozo a întrebat:

Recomandare casca moto pentru motocicleta de viteza pana in 600 lei? Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Ceva de la Mt.

| DavidIron a răspuns:

Ispido motorcicle, sunt rezistente la zgomot și viziera nu se zgârie asa ușor preț 400 lei

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

De exemplu casca off road motociclete MT Synchrony Duo Sport negru lucios cu viziera (ochelari soare integrati) - www.unimotors.ro/Casti-MX-enduro-cross_c_1076_1092_957.html

| TeodorescuSimona a răspuns:

Pentru casti offroad exista multe magazine chiar si virtuale www.scuter-mania.ro/casti-imbracaminte/casti-offroad