| Mihai8822m a întrebat:

Recomandati o firma de rent a car care nu ofera nici un fel de asigurare?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu aș recomanda nimănui o firmă care oferă mașini de închiriat fără asigurare.

| Blueberry8 a răspuns:

Cine ti-ar da pe mana o masina fara vreo asigurare sau casco? Sa fim seriosi! Din moment ce ai semnat actele, raspunzi de masina happy.

| CusniriucFlaviusEduard a răspuns:

Din experiența mea recomand https://pricecarz.com/ pentru că nu trebuie să îți faci griji pentru accidente sau zgârieturi. Au un program super mișto care se cheamă pachetul cu zero risc în care nu plătești nimic pe daună.

Ultima oară am luat cu 121 de euro pentru 2 zile o skoda fabia nouă și nu mi-am făcut griji de accidente pentru că știam că nu trebuie să plătesc nimic.