| BogdanRoxanaDove a întrebat:

Cand ati inchiriat ultima data o masina de la o firma din Romania de rent a car?

Răspuns Câştigător
| Bogdn10 a răspuns:

Buna ziua,

Ultima data cand am inchiriat Masina - in ianuarie si februarie anul acesta.
Am inchiriat frecvent masini mici de oras la pret foarte bun. de la http://www.inchirieri-auto.co.
Iti recomand sa vorbesti cu ei si sa ceri un pret - mie mereu imi fac reducere.

Zi usoara si primavara frumoasa!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 1-2 ani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Buna seara,
Nu am inchiriat niciodata o Masina de la o firma din Romania de rent a car.
Cred. Am condus, inchiriate de altii.

| BogdanRoxanaDove explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Buna,

Multumesc de sinceritate. Eu am inchiriat weekend trecut. Am calatorit Bucuresti - Braila - Bucuresti in conditii meteo dificile si am fost super multumita de masina aleasa. Cei de la care am luat masina m-au ajutat si au preluat masina din oras, asa ca luni am ajuns la birou fara intarziere. Am salvat timpul de a merge pana la sediul rent a car.
Anyway, ii recomand cu caldura, sunt oameni foarte amabili: http://www.inchirieri-auto.co

Zi usoara!