| emoboy a întrebat:

Sa imi iau Aprilia rs 50 sau sr50? Ce scuter stiti care consuma putin? pecivicati va rog si consumul!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...la rpima intrebare: aprilia rs este mai faina si este ca si o motocicleta atinge max 120 si este mult peste scuterele normale. eu as alege un parilia rs nu sr. a 2 a intrebare: tu vrei sa iti iei sa consume putin? ia-ti un moped mic care atinge max 60 70 si ala nu consuma mai mult de 2l per suta.eu as zice sa iti iei un rs50 pentru ca poti merge si constant 50 60 si consuma relativ bine. 3 max4 l per suta... daca asta daca i mai bagi si 100 cate o data happy

| mitza66 a răspuns:

1.aprilia RS50 nu este scuter!
2.Pentru consum mai mic e mai buna SR50, i-a cam 3 la 100!

| bflorinel a răspuns:

Sa scriu si eu. Daca vrei consum mic ia-ti aprillia sr50 pe injectie (doar sa stii sa o repari in caz de ceva) find pe injectie nu o sati consume mai mult de 2 litri la suta. cat despre rs 50 ce ceva mai rapida decat sr50 dar eu unu nu as sta sa mestec in 5 viteze pana ajung la viteza dorita plus ca, consuma mult mai mult si la 50 cmc nu se prea merita daca era de 125 da se merita dar asa nu. Sper ca am fost de ajutor.