| victor333 a întrebat:

Cum pot calcula o distanta stiu ca am alergat 2, 30 minute la o viteza normala de jogging nici sprint si nici mers rapid, as vrea sa aflu cam care ar fi distanta in m?

5 răspunsuri:
| clauX a răspuns:

Ai facut exact 345 metri (viteza e 2, 5 m/s)
funda!

| iam2good2u a răspuns:

Ia un metru si du-te unde ai alergat si masoara...acum serios, estimez cam 800 metri

| iam2good2u a răspuns:

Du-te pe un stadion sau ceva de genul sa poti masura cat alergi intr-un minut. avand asta ca punct de referinta, poti afla pe viitor cat alergi

| CyberCode a răspuns:

raised eyebrows cat ma? 1, 30? Esti nebun? Iti spun eu cat ai facut exact 55 de minute

| Antonio2652002 a răspuns:

1, 30m