| lauzu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu in cam cat timp o sa fac viteza mai mare pe o distanta de 50m daca alerg : in sprint o distanta de 50m de 10 ori si fac acest lucru de 4 ori pe saptamana. In cam cat timp o sa fac viteza mai mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Orice raspuns in timp primit e irelevant. pentru ca difera de la corp la corp. unora le poate lua 2-3 saptamani, altora mai multe luni. asta tine doar de ambitia si geneticul tau

Răspuns utilizator avertizat