| anonim_4396 a întrebat:

piulita de la pedala, ca sa o desfaci, ce marime are? fiidnca vreau sa imi cumpar o cheie tubulara si nu stiu marimea, in cm, in inch, cum vreti voi spuneti-mi si mie

Răspuns Câştigător
| rockstar_1827 a răspuns:

Cheie tubulara de 14, mi s-a intamplat si mie. Acum depinde de marimea bicicletei

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de masina, de obicei de 8! La Oltcit de ex este de 5, la G class este de 12 dar nu este piulita este ca un fel de prezon.

| a1doru a răspuns:

Incearca cu o fixa si vezi ce marime are rolling on the floor. trebuie sa fie de 8 sau 10.

| manufactured a răspuns:

Tu nu ai citit anuntul frate? ce am intrebat eu si ce imi spui tu, eu intreb de marimea piulitei de la bratul pedalei de la BICICLETA si tu imi spui de masina