| Damers_Daq_1994 a întrebat:

Fetelor cat de mult inseamna marimea pentru voi? Si ce marime va excita mai mult? Vreau sa stiu happy

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

20 si ceva de ani si inca ai intrebari despre marime?, interesant.
Lasa fetele. Fetele, rareori siu ce vor. Asculta aici si baga la cap.
Am intalnit multe fete care sa spuna ca e prea mare si doare, inca nu am intalnit nici una care sa intrebe daca ai intrat...
Daca esti implicat in actul sexual mai mult decat "sa o bagi", vei afla ca asta conteaza mai putin pe langa multele alte lucruri pe care le poti face tu pentru a provoca durere.
Si daca chiar ai o problema de marime, recomand sa cauti pozitii alternative, care in mod normal sunt create pentru o penetrare mai adanca. Gen "umeri-craci". Daca ii pui si o perna sub bazin, garantez ca nu are cum sa se planga de marime!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat