| alexxx a întrebat:

Sal vreau sa dau cursul de legislatie roman pentru scuterehappy numa ca nu cam stiu unde se da ...care din voi o mai dat? cat costa si unde se da pls happy

4 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Ptr scooter trebuie sa faci legislatie din cate stiu eu nu trebuie sa dai nici un fel de examen este in jurul la 50 ron crusul de legislatie, cei de acolo iti elibereaza o adeverinta si voila...ai voie sa circuli cu scuterulbig grin

| zxsds a răspuns:

Te duci la o scoala de soferi si intrebi de acel curs.Iti vor spune ce trebuie sa faci Te costa cel putin 80 RON!

| osram a răspuns:

Cursul de legislatie rutiera. te duci la politie si intrebi unde se face, de obicei fac asta instructorii auto autorizati.costa in jur la 50 de lei

| calyn123456789 a răspuns:

50 ron