| DamnedDark a întrebat:

Sall am o drujba care merge pe benzina cu plumb cu 1 capacel de ulei la 1l.
Acum nu i-am mai gasit benzina cu plumb si am luat normala trebuie sai mai pun ceva sau o las asa?

Răspuns Câştigător
| extazy1 a răspuns:

Pui benzina normala + ulei

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai benzina ''normala'' e benzina cu plumb, doar ca are cifra octanica mai mica.rolling on the floor

| DamnedDark explică:

Inca n-am pus-o

| DamnedDark explică:

Am pus benzina fara plumb cu un capacel de ulei la 1 l si merge perfect!

| tvictory68 a răspuns:

Scoate-o din rezervor, altfel poti arde motorul

| ostafy a răspuns:

Cica arde motoru patroane pune orice benzina ca merge numai de la rusi cai rea bafta

| extazy1 a răspuns:

Ce ti-am zishappy