| Iulian101820 a întrebat:

Merge sa bag in drujba in loc de benzina, gaz cu ulei rosu? Vreau si explicație! Multumesc!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu
explicație: doar nu ești țăcănit

| mihai69 a răspuns:

Să bagi, merge.
Dar să nu te aștepți să mai și meargă unealta, iar dacă cumva o porni, să nu se ducă pe apa sâmbetei motorul.

| relian a răspuns:

La benzina americani asa zic gas laughing deci asa si trebuie bagat

| Panamax a răspuns:

Poti sa bagi ce vrei, dar nu va functiona.

| DaniTDCI a răspuns:

Din cate stiu eu gazul in aer deschis nu poate sta sub forma de lichid, pentru asa "modificare" ai avea nevoie de un injector, pompa si asa mai departe

| Adrian5575 a răspuns:

Daca mergea, banuiesc ca specifica producatorul acest lucru. Poate o sa mearga, dar cu siguranta ii scurtezi viata.

| ValentinGabi a răspuns:

Bagă benzină că de aia sunt fabricate să meargă pe benzină și o duce si anii mulți dacă nu bagi alte prostii
Pariu de etnie iar vrei să ne tai pădurile?

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Probabil o sa mearga, dar iti recomand sa folosesti ce ti-a recomandat producatorul, deoarece asa risti sa ii scurtezi perioada de viata.